„Wójt Roku 2013” – otrzymałam nominację

uid_221155940fb46bab5ca8a25266913c3b1392026185604_width_700_play_0_pos_3_gs_0

„Wójt Roku 2013” – jako jedyna przedstawicielka województwa pomorskiego znalazłam się na liście 10 laureatów, którzy ubiegają się o zaszczytny tytuł najlepszego wójta ubiegłego roku.

Tytuł „Wójta roku 2013” oraz nagrody w postaci dyplomu i pamiątkowej statuetki otrzymuje osoba, która uzyska najwięcej głosów w głosowaniu widzów w systemie SMS. Pozostali finaliści otrzymują równorzędne dyplomy uczestnictwa w finale konkursu.

Głosowanie SMS na finalistów konkursu „Wójt roku 2013” oraz prezentacja ich sylwetek na antenie Programu 1 TVP S.A.  są prowadzone w terminie od 17 do 28 marca 2014 o godz. 12:20 po programie Agrobiznes

Bardzo proszę o głos w postaci
SMS o treści 4
pod numer 72022

Uroczyste ogłoszenie wyników konkursu oraz wręczenie nagród odbędzie się 12 kwietnia 2014.

 

Trwa konkurs „Wójt Roku 2013”

Redakcja Audycji Rolnych Programu 1 TVP.

5 marca kapituła Konkursu wyłoniła 10 laureatów, którzy będą ubiegać się zaszczytny tytuł najlepszego wójta ubiegłego roku.

 

Kapituła konkursu „Wójt roku 2013” w składzie:

Pani Teresa Tiszbierek – Zarząd Główny Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP

Pan Tomasz Borecki – Kancelaria Prezydenta RP

Pan Ireneusz Niewiarowski – Krajowe Stowarzyszenie Sołtysów

Pan Wiktor Szmulewicz – Krajowa Rada Izb Rolniczych

Pan Adam Daszkowski – Krajowy Związek Rolników, Kółek i Organizacji Rolniczych

Pan Łukasz Porycki – Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi

Pan Wojciech Nalazek – Program 1 TVP S. A.

po rozpatrzeniu wszystkich zgłoszonych kandydatur, postanowiła zakwalifikować do finału następujące osoby (kolejność alfabetyczna):

 

Pan Bielecki Dariusz – gmina Pomiechówek, woj. mazowieckie,

Pan Chmielewski Marek – gmina Dzierżoniów, woj. dolnośląskie,

Pan Dereszewski Wojciech – gmina Kurzętnik, woj. warmińsko – mazurskie,

Pani Kwiatkowska Jolanta – gmina Stegna, woj. pomorskie,

Pani Łebek Iwona Agnieszka – gmina Długołęka, woj. dolnośląskie,

Pan Radziszewski Krzysztof – gmina Perlejewo, woj. podlaskie,

Pan Rasiak Krzysztof – gmina Przygodzice, woj. wielkopolskie,

Pan Straus Dariusz – gmina Siedlisko, woj. lubuskie,

Pan Toryfter Henryk – gmina Baranowo, woj. mazowieckie,

Pani Zając Barbara – gmina Pokój, woj. opolskie.

uid_221155940fb46bab5ca8a25266913c3b1392026185604_width_700_play_0_pos_3_gs_0

 

(3) komentarzy

Dodaj komentarz